Të fundit

E njihni? Policia publikon fotografinë – kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për kapjen e një burri të dyshuar për kanosje.

I përfshirë në një rast të kanosjes në Prishtinë dhjetorin e vitit të kaluar, Policia ka kërkuar nga qytetarët që të ofrojnë informata rreth personit të arratisur.

“Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Ai dyshohet se është përfshirë në një rast të kanosjes më 12 dhjetor.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci