Të fundit

Kompania e ndërtimi dëmton kabllot, 460 konsumatorë mbesin pa rrymë

Një kompani ndërtimi gjatë gropimit, ka shkaktuar dëme në kabllot elektrike dhe në stabilimente të KEDS-it, ku me këtë rast rreth 460 konsumatorë në rrugën Cen Dugolli dhe Salih Çeku kanë mbetur pa furnizim me energji elektrike.

Sipas KEDS, rasti ka ndodhur në Ferizaj, ku thuhet se ata kanë informuar Policinë e Kosovës dhe Inspektoratin komunal të Ferizajt.

“Është përgjegjësi e kompanisë të bëjë riparimin e dëmit të shkaktuar, për çka shpresojmë se do ta bëjë sa më parë që të jetë e mundur”, thuhet në njoftim.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci