Të fundit

Bëhet virale videoja e Kaderit ku ofendon Albën

Kader ishte banorja e këtij edicioni të Big Brother Vip Kosova,e cila krijoi aty brenda një histori dashurie me Lumbardhin një tjetër konkurent aty brenda, i cili tashmë është dhe finalist.

Gjatë periudhës kur Kaderi ishte në shtëpi debatet dhe dinamikat mes banorëve të tjerë nuk kanë munguar.

Një rivalitet mes saj dhe Albes, ka çuar në prishje të marrëdhënies së tyre.

Në momentin që Alba u eliminua, ajo në një intervistë tha e prerë se nuk do të ketë kontakt me Kaderin, e nga këtu duket sikur janë nxehur gjakrat mes dy vajzave.

Së fundmi në rrjet është bërë virale një video ku Kaderi kërkon nga fansat e saj që të komentojnë në një video në TikTok, në mbrojtje të saj dhe duke ulur poshtë Albën.

Bëhet fjalë për një video ku disa fansa të Albës kanë komentuar se ndyrshimi i ri në ngjyrën e flokëve që Kaderi ka bërë, është kopjuar nga Alba.

Mesa duket raporti mes dy vajzave vazhdon të jetë i tensionuar.

@spicy.clips.d Kuku po fmi nejse anyway #albavukaj #bigbrothervipkosova #viraltiktok #viraltiktok #viralvideo ♬ original sound – CRAZY 🩸

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci