Të fundit

Aksion i Policisë në Klinë: Mbyllet komuna ilegale serbe, arrestohet kryetari

Policia e Kosovës ka vazhduar me aksionin e mbylljeve të autoriteteve ilegale serbe që operonin në disa nga komunat e Dukagjinit.

Zyra e radhës e mbyllur është në Videjë të Klinës.

Policia e Kosovës ka konfiskuar dokumente në këtë zyre të cilat dyshohet se janë keqpërdorur dhe janë përdorur për falsifikime.

Po ashtu, është arrestuar kryetari i këtij autoriteti ilegal, e cila funksiononte si komunë paralele në Klinë.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci