Të fundit

Ylli nënshkruan me trajnerin e njohur malazez

Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar trajnerin e ri të skuadrës pas shkarkimit të, Kostas Flevarakis.

Ylli ka arritur marrëveshje me trajnerin malazez, Petar Mijoviç.

Mijoviç e njeh mirë Superligën e Kosovës, pasi në të kaluarën ka drejtuar skuadrën e Bashkimit dhe Prishtinën.

Debutimi i Mijovicit pritet të bëhet të dielën, kur Ylli pret Prizrenin në palestrën “13 qershori”.

Dy herë kampioni i Kosovës nuk ka pasur sezonin më të mirë këtë vit, duke u renditur në pozitën e katërt në tabelë.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci