Të fundit

Liria nënshkruan me trajnerin Ali Gunes

Skuadra e Lirisë së Prizrenit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur turk, Ali Gunes.

Liria synon që me përvojën e Gunes të arrijë të mbijetojë këtë sezon në Superligën e Kosovës.

Gunes ka kërkuar angazhim nga futbollistët, teksa punën e ka nisur qysh sot.

“Me angazhimin e trajnerit Gunes si dhe përforcimet e bëra, do të luftojmë shumë për të mbet në Superlig”, ka thënë kryetari Valon Osmani.

Përpos Gunes, Osmani ka premtuar edhe tre përforcime gjatë ditëve në vazhdim.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci