Të fundit

Dështon super meçi mes Furyt dhe Usykut

Meçi i peshave të rënda mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Uyskut, i cilësuar si “meçi i shekullit”, është shtyrë për shkak se boksieri britanik pësoi lëndim në stërvitje.

Kampioni i WBC-së, Fury, do të luftonte me mbajtësin e titujve WBO, WBA dhe IBF, Usyk, në Arabinë Saudite më 17 shkurt.

Por meçi është shtyrë pasi Fury ka çarë vetullën gjatë stërvitjes

Meçi i peshave të rënda mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Uyskut, i cilësuar si “meçi i shekullit”, është shtyrë për shkak se boksieri britanik pësoi lëndim në stërvitje.

Kampioni i WBC-së, Fury, do të luftonte me mbajtësin e titujve WBO, WBA dhe IBF, Usyk, në Arabinë Saudite më 17 shkurt.

Por meçi është shtyrë pasi Fury ka çarë vetullën gjatë stërvitjes.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci