Të fundit

Një telefonatë e pazakontë ndërpreu konferencën e Klopp, gazetari u turpërua kur dëgjoi se kush po e thërriste

Jurgen Klopp mbeti i habitur kur konferenca e tij për shtyp u ndërpre nga një telefonatë e një gazetari të thirrur nga dentisti.

Trajneri i Liverpool po fliste për vizitën në Arsenal kur u ndërpre nga një telefonatë në hyrje. Ka qenë telefoni që gazetari ka lënë para gjermanit për të regjistruar deklaratën e tij.

“Dentisti po thërret, kjo mund të jetë e rëndësishme”, tha Klopp teksa mbante telefonin dhe tregoi dhëmbët e tij të bardhë si perde.

Gazetarja e zënë ngushtë kërkoi falje me shpejtësi kur dëgjoi se kush po e thërriste: “Më falni, është shumë e rëndësishme”.

Më pas Klopp bëri shaka në stilin e tij: “Dentist! E imagjinoj këtë”, tha trajneri i Reds përpara se të vazhdonte fjalimin e tij për mediat.

Arsenali dhe Liverpool do të luajnë ndeshjen e tyre të dielën me fillim nga ora 17:30.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci