Të fundit

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë – Pejë, të përfshira disa vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradë, në rrugën Prishtinë Pejë.

Paparaci ka siguruar një video, ku në rrugë shihen tri vetura të përfshira si dhe policia që po qëndrojnë në vendin e ngjarjes. Poashtu aty janë parë edhe disa ambulanca.

Paparaci ka kontaktuar me Policinë e Kosovës por nuk ka marrë akoma ndonjë përgjigje, si dhe nuk dihet për numrin e të lënduarve apo për viktima.

 

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci