Të fundit

Mane: Lumbardhi dhe Kader lanë gjurmë në këtë edicion të BBVK

Pas transmetimit të video materialit special të Lumbardhit në spektaklin e finales së Big Brother VIP Kosova 2, nuk mungoi një koment nga opinionisti Bledi Mane.

Mane tha se Lumbardhi dhe Kader lanë gjurmë në këtë edicion të dytë.

“Ishte më tepër se një lojtar i fortë, ishte një djalë i mirë që tregoi qytetari dhe strategjia e tij funksioni, dhe ndryshe nga banorët e tjerë nuk ishte agresiv. Megjithatë bashkë me të dashurën e tij, la gjurmë në atë shtëpi”, ka thënë Mane.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci