Të fundit

Bledi Mane pyet Edonën: Nëse fiton, a do martoheshe me mua

Opinionisti i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Koosva’, Bledi Mane bëri pak shaka me Edonën sonte gjatë primet.

“Edona në qoftëse fiton çmimin e madh, a do të martohesh më mua”, iu drejtua me shaka Bledi Mane.

Bledi e pyeti edhe sa vjet e ke nënën.

“Nëna jote është më e bukur se ti” i tha asaj.

Ajo iu përgjigj se vetëm ajo mundet të jetë më e bukur se unë, dhe nuk e dinte saktë se sa vite ka nëna e saj.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci