Të fundit

Shqipja: Në këtë Big Brother isha multidimensionale

Finalistja e radhës e cila ka rrëfyer eksperiencën e saj na ‘Big Brother VIP Kosova’ Shqipja është shfaqur në shumë dimensione.

Ajo për vëllain e madh ka treguar emocionet, momentet kur është ulur dhe ngritur.

“Kur më është bërë ftesa për Big Brother kam pasur frikë qe të pranoj, por kam thënë okej po hy por këtu do të dalin të gjitha në shesh, unë në rrugëtimin tim isha multidimensionale” shprehet Shqipja.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci