Të fundit

Lumbardhi shpallet fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Lumbardhi është fituesi i finales së madhe të Big Brother VIP Kosova 2.

Pas 108 ditësh përfundoi spekaktli më i madh në vend i cili theu shumë tabu dhe para jush ka sjellur ekskluzivitete të mëdha.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci