Të fundit

Mori pije alkoolike pa i paguar në market, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar një person në Prishtinë, pasi në gjendje të dehur kishte marrë pije alkoolike nga një market dhe nuk i kishte paguar.

I dyshuari, sipas punëtores së marketit, e ka përsëritur disa herë veprimin e njejtë më përpara.

Në momentin e arrestimit, i dyshuari kishte pasur në dorë nja palë gërshërë, që i ka përdorur si mjet kërcënimi.

Në konsultim me prokurorin i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci