Të fundit

Blero rrahet me sigurimin në “After Party” të BBVK, çfarë ndodhi?

Mbrëmë u mbajt finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Pas mbarimit të spektaklit, të gjithë konkurentët e këtij edicionin ishin pjesmarrës në ‘After Party’, për të festuar mbarimin e këtij rrugëtimi të jashtëzakonshëm.

Por, duket se çdo gjë nuk shkoi mirë për njërin nga ish banorët e shtëpisë. Dhe bëhet fjalë për Bleron.

Burime të Prive bëjnë të ditur se Blero ka pasur një konfrontim fizik me sigurimin dhe shkas për këtë u bë e dashura e tij.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci