Të fundit

Incidenti në “After Party-n” e Big Brother, reagon Blero

Gjatë natës së mbrëmshme është mbajtur finalja e madhe e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova, ku pas mbarimit të spketaklit të gjithë konkurentët e këtij edicioni ishin pjesmarrës në ‘After Party’, për të festuar mbarimin e këtij rrugëtimi të jashtëzakonshëm.

Por, duket se çdo gjë nuk shkoi mirë për njërin nga ish banorët e shtëpisë. Dhe bëhet fjalë për Bleron.

Burime të Prive bënë të ditur se Blero ka pasur një konfrontim fizik me sigurimin dhe shkas për këtë u bë e dashura e tij.

Për këtë rast, Blero është shprehur se nuk bëhet fjalë për rrahje, por ishte nje ngatërresë e vogël që u zgjidh shpejt.

“Nuk bëhet fjalë për rrahje. Ishte një ngatërresë e vogël që u zgjidh shpejt. Si zakonisht, për tituj bombastik, ngjarjet zmadhohen në portale,” duke hedhur kështu poshtë pretendimet pë rrahje mes tij dhe sigurimit.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci