Të fundit

Gjyqtares italiane i lënë para shtëpisë kokën e përgjakur të një dhie

Gjyqtarja në qytetin Lecce të Italisë, Maria Francesca Mariano, ka raportuar në polici se në natën mes të enjtes dhe të premtes para shtëpisë së saj është lënë koka e përgjakur e një dhie dhe e shpuar me thikë.

Siç raportojnë mediat italiane, gjyqtarja ishte nën mbrojtje pasi muaj më parë kishe marrë disa letra kërcënuese.

“Frikësimi që merr gjyqtarja besohet të jetë i lidhur me hetimet që çuan në operacionin anti-mafia, në të cilin 22 persona nga klani ‘Lamendola-Cantanna’ që besohej se ishin pjesë e ‘Scu’ që u arrestuan më 17 korrik”, ka thënë prokurorja e rastit, Carmen Ruggiero.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci