Të fundit

Aksidenti i rëndë trafiku te “Kroni i Mbretit”, dy vetura përfundojnë jashtë rrugës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht te “Kroni i Mbretit”.

Ekipi i Tëvë1 nga vendi i ngjarjes bën të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura, të cilat kanë përfunduar jashtë rrugës.

Për momentin nuk dihet se a ka persona të lënduar, derisa prezent aty janë ekipet mjekësore si dhe njësitë relevante të Policisë së Kosovës. 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci