Të fundit

Tayna shfaqet me fustanin e brendit Channel që kap vlerën 30.000€

Rep artistja më e famshme shqiptare Tayna, po sjell stil në botën e muzikës dhe modës me videoklipin e saj të fundit. Përveç performancës së saj të mrekullueshme, një element që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është fustani që ajo ka veshur në videoklip.

Fustani, i vlerësuar 30 000€ i brendit Channel ka shfaqur stilin dhe elegancën e këngëtares, duke e bërë atë qendër të vëmendjes, një fakt është i pakontestueshëm: Tayna po shfaqet si një ikonë e modës.

Ky videoklip dhe fustani i veçantë tregojnë se Tayna nuk është vetëm një zë i fuqishëm muzikor, por gjithashtu një ikonë e modës që nuk ka frikë të eksperimentojë dhe të shfaqë vlerat e saj nëpërmjet stilit të saj të veçantë, duke shtuar një kapitull të ri në historinë e saj artistike.

Videoklipi më i ri i Taynës vjen në bashkëpunim me Bardhin me këngën “Unaza”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci