Të fundit

“Mjaft e përmende Bardhin” – debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës

Ilnisa dhe Sara janë dy nga banoret e shtëpisë se Big Brother Vip Albania që kane krijuar afrimitet me dy djemtë e shtëpisë, Meritonin dhe Bardhin.

Sidomos Ilnisa me Meritonin kanë qenë aq të komentuar, pasi filluan edhe të ndanin shtratin.

Ndërsa Sara me Bardhin janë parë të qëndrojnë shumë afër njëri-tjetrit, duke u përqafuar e ledhatuar.

Por, duket që Ilnisa ka fillluar ta përdorë Bardhin, në debate me Sarën dhe Sarës nuk i ka pëlqyer fare kjo gjë, pasi vazhdimisht i thoshte se ajo ka ardhur vetë aty e jo me Bardhin.

Vajzat janë fjalosur, pasi Sara i lutet që mos ta përmend fare Bardhin.

“Mos e përmend, s’e ke as shok, as njeriut tënd, s’e ke asgjë, që ta përmendësh” – shprehet Sara.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci