Të fundit

Olsi Bylyku largohet nga Big Brother Vip Albania 3

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë më të famshme “Big Brother VIP Albania 3” u eliminuan dy banorë.

I pari ishte Gabriele, i cili shkoi në televotim qysh nga prime i kaluar.

Mirëpo, befasia e natës së mbrëmshme ishte largimi i Olsi Bylykut.

Vëllai i Madh hapi një televotim aktiv vetëm për disa minuta me pyetjen “Kë doni të shpëtoni?” dhe banori më pak i votuar do të largohej që nga ai moment nga shtëpia e Vëllait të Madh.

Më pak i preferuari doli Olsi, i cili u habit dhe vetë në momentin e kumtimit të lajmit.

Shkak për hapjen e televotimit të dytë është thyerja e rregullave të lojës me ngjitëse, ku pjesa më e madhe e banorëve zgjodhën të mos përfshiheshin aq shumë duke u dorëzuar, ndërsa i pari që nisi me thyerjen e rregullave ishte Juli duke lëvizur dorën për të pirë cigare.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci