Të fundit

Humbi njeriun e dashur gjatë qëndrimit në BBVK, reagon Blerando

Blerando është një nga finalistët e Big Brother VIP Kosova, të cilit ia rrëmbeu çmimin Lumi.

Ai ka qenë një ndër më të pëlqyerit e publikut gjatë rrugëtimit të tij.

Pas daljes, Blerando përmes një postimi në Instagram ka falënderuar të gjithë përkrahësit e tij dhe ata që e kanë votuar.

“Sot në mëngjes mora lajmin që gjatë qëndrimit tim në Big Brother kisha humbur gjyshin tim të dashur. Shpresoj të më kuptoni që më duhet pak kohë për familjen time”, ka shkruar Blerando.

Ndër tjera ai i ka premtuar publikut se së shpejti do të rikthehet me surpriza.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci