Të fundit

Fillojnë përplasjet mes Rozës dhe Sarës

Pasditen e sotme kanë nisur provat e kërcimit mes dy grupeve të ndara në ‘BBV3’.

Grupi i Gracianos ka nisur provat në living për sfidën e kërcimit.

Dy prej konkurrenteve që janë pjesë e këtij grupi siç duket e kanë marrë pak me ngut dhe kanë filluar të hedhin kunja me njera-tjetrën.

Bëhet fjalë për Sarën dhe Rozën. Kjo e fundit i është drejtuar me një ton të lartë duke i thënë:

“Boll! Mos më acaro! Se ngre robi kokën me këto fjalë”.

Sakaq përballë saj qëndron Sara e cila i thotë: ‘Chill Chill (qetësohu).

Se si do të shkojë sfida e tyre mbetet për t’u parë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci