Të fundit

Dhjetë persona bllokohen në Bogë, njëri prej tyre i lënduar

Një grup personash kanë mbetur të bllokuar në piken turistike të Bogës në Shqipëri.

Ata janë nisur për ngjitje dhe në kthim, njëri prej tyre është aksidentuar.

Grupi prej 10 personash ka mbetur i bllokuar dhe kanë njoftuar policinë për ti ardhur në ndihmë.

Mësohet se janë nisur forcat e sigurisë kombëtare dhe forca të Policisë të Komisariatit Malësi e Madhe në ndihmë të tyre./panorama

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci