Të fundit

Vritet ish-bashkëpunëtori i Donald Trump

Njëri nga ish-anëtarët e administratës së Donald Trump, Mike Gill, ka vdekur pasi është qëlluar me armë gjatë një grabitjeje makinash në Washington D.C.

Vdekja e tij ka ndezur zemërim në mesin e komentuesve konservatorë, të cilët thonë se qytetet amerikane po bëhen të paligjshme nën administrimin e presidentit Joe Biden.

Një grabitës i makinave, Artell Cunningham, qëlloi Gill-in të hënën, më 29 janar, ndërsa ishte në një zbavitje krimi.

Sipas newsweek, Cunningham më vonë qëlloi për vdekje një burrë tjetër përpara se policia të qëllonte dhe vriste Cunningham në orët e para të mëngjesit të së martës.

Gill kishte qenë shefi operativ për Komisionin e Tregtisë së të Ardhmeve të Mallrave (CFTC) gjatë presidencës së Donald Trump dhe gjithashtu kishte një pozicion të lartë në CFTC gjatë presidencës së Barack Obamës.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci