Të fundit

Arrestohen katër persona, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona të dyshuar për “Mbajtje në pronësi, kontroll apo shfrytëzim të paautorizuar të armëve”.

“Drejtoria Rajonale e Policisë nё Peje, Stacionet Policore në Klinë dhe Deçan, gjatë aktiviteteve Policore kanë bastisur disa lokale në disa lokacione në zonat e tyre të përgjegjësisë me  ç‘rast tek të dyshuarit janë gjetur dhe sekuestruar armë dhe municion”.

Nga njoftimi i policisë thuhet se të arrestuarit janë: S. G. i lindur me 1990; V. O. i lindur me 1986; A. SH. i lindur me 1976; E. D. i lindur me 2002.

Pas intervistimit nga hetuesit, me urdhër tё Prokurorit tё shtetit të dyshuarit janë ndaluar për 48 orë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci