Të fundit

Lumbardhi për Kaderin: Jam krenar që e kam të dashur

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 2, Lumbardh Salihu në një intervistë të dhënë pas daljes së tij,ka folur për lidhjen e tij me Kaderin.

Të dy ata u komentuan për lidhjen e tyre si dhe u dyshuan për ndjenjat për njëri tjetrin.

Gjatë intervistës Lumbardhi u shpreh për Kaderin duke thënë se ndihet krenar që e ka të  dashur.

“E ka zemrën shumë të mirë, më ka dhënë shumë dashuri. Jam krenar që e kam”, tha ai.

Lumi po ashtu tha se mezi pret ta njohë edhe më shumë Kaderin jashtë shtëpisë, pasi siç tha ai, presioni i kamerave ka bërë të veten.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci