Të fundit

Vazhdojnë tensionet në Kuvendin e Shqipërisë: Deputetët e përjashtuar nuk lejohen brenda

Po vazhdojnë tensionet në Kuvendin e Shqipërisë. Pak pas qetësimit të situatës dhe përplasjeve, dera e Kuvendit u hap vetëm për deputetët e opozitës të cilët nuk janë përjashtuar.

Deputetët e tjerë të përjashtuar nuk u lejua nga garda, ndërsa pjesa tjetër përdorën zhurmues në Kuvend.

Garda e Kuvendit ndërkohë krijoi kordon para tavolinës së ministrave.

Seanca plenare u mbyll mes tensioneve. Ndërkohë jashtë Kuvendit vijon protesta e thirrur nga opozita, të cilët kanë hedhur edhe tymuese nga policisë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci