Të fundit

“E kam ditur se është e pafytyrë”, Edona reagon ashpër ndaj Santianës

Transgjinorja Edona James ishte njëra ndër katër finalistët e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’, e cila arriti që të bëj per vete publikun me humorin e saj.

Pas daljes nga shtëpia më e famshme në vend, Edona është futur live në rrjetin social TikTok ku ka folur rreth eksperiencës së saj në Big Brother.

E njëjta thekson se ka raporte të mira thuajse me të gjithë konkurrentët që kanë qenë në shtëpi. Por, Edona shton që me Santianën nuk do të flasë më dhe se është e pafytyrë.

“E pafytyrë, e pafytyrë ka me qenë, është Santiana. E kam ditur se është e pafytyrë. Mos e pafsha më kurrë. Të ma fshij numrin. Të më bëj bllok më së miri”, u shpreh James.

E njëjta në vazhdim tha: “Ajo bajate. Mos më fol më kurrë. Njerëzit e kanë parë”.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci