Të fundit

Ndahen Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, e konfirmon miku i tyre

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kohët e fundit janë komentuar mjaft shumë në mediat rozë sa i përket jetës së tyre private.

Para pak kohësh ata janë aluduar për krisje të marrëdhënies së tyre madje dhe se Xhensila ishte larguar nga shtëpia mirëpo këto aludime i kishte mohuar Besi.

Ndërkohë, ata tani sërish janë në qendër të mediave rozë rreth ndarjes së tyre, ata tani nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe kjo është një shenjë që tregon se marrëdhënia e tyre është në krizë.

Se ka një krizë mes çiftit e ka vërtetuar edhe miku i tyre i përbashkët, Andi Murra i cili përmes një Instastory u ka bërë thirrje që ta kalojnë këtë krizë mes tyre.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci