Të fundit

“Unë të shoh natën, je erotik”, Meri Shehu ngacmon Bardhin

Humori i astrologes Meri Shehu për Bardhin janë ndër më të pëlqyerat nga publiku pasi shkaktojnë shumë të qeshura.

Së fundmi Meri ka vendosur të ngacmoj reperin nga Maqedonia e Veriut duke i thënë se e pëlqen shumë dhe i duket erotik.

Meri gjithashtu i ka treguar Bardhit se ai ka një emër që është shumë i veçantë për të.

Teksa Bardhi po lante enët Meri i thoshte se duhet të ekzistojë një botë tjetër që ajo dhe Bardhi të jenë bashkë, pasi sipas asterologes në këtë botë fati nuk deshi ti bënte bashkë duke përmendur edhe diferencën në moshë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci