Të fundit

Rina Balaj me mesazh të fortë për njerëzit me probleme emocionale

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, këngëtarja e mirënjohur Rina, ka folur dhe ka dhënë një mesazh tepër të fortë për të gjithë personat që kanë probleme emocionale.

Ajo shprehet se nëse një person vuan për diçka, asnjëherë nuk duhet të torturojë veten por duhet ta shprehi atë se çfarë ndjen, qoftë me motrën, vëllain por dhe nëse raporti me to nuk është aq i afërt, të paktën të shprehesh me veten.

‘Mos të dalësh është më e mira. Mos me dalë nëpër klube. Kur ti je keq nuk të kalon duke dal, duke pirë alkol, duke bërë skena, nuk të kalon! S’je duke e qetësuar veten me një fjalë.Nuk ka asgjë që nuk kalon, me të vërtetë nuk ka asgjë të papërballueshme”, ka thënë Rina.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci