Të fundit

Mbahet mbledhja e Komisionit për Mbikqyrjen e Financave Publike

Sot në mjediset e Kuvendit të Kosovës mbahet mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të shqyrtojë, mes tjerash, shqyrtimin e raportit të auditimit të performancës”, si dhe renovimin dhe rikonfigurimin e stadiumit të qytetit në Mitrovicë, Gjilan dhe Gjakovë.

Në këtë mbledhje janë të ftuar ministriiI MKRS-së Hajrulla Çeku dhe përfaqësuesit e komunave.

Mbledhja e këtij komimsioni do të mbahet në mjediset e Kuvendit të Kosovës, salla N302, në orën 11:00.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci