Të fundit

Tejkaluan shpejtësinë, gjobiten dy shoferët në Gjilan

Policia e Kosovës, përmes një komunikate për media, ka njoftuar se të dielen dhe të hënën, në Gjilan kanë hasur në dy kundërvajtës, njëri prej tyre në zonën ku shpejtësia e lejuar është 40km/h, ka vozituar në 127km/h.

Kurse tjetri, në zonën ku shpejtësia e lejuar ësht 50 km/h, ka vozitur me shprejtuei 133km/h.

Të dy kundërvajtësve iu janë shqiptuar gjoba nga 300 euro veçmas, nga tri pikë negative si dhe iu është marrë patentë shoferi në kohëzgjatje prej tre muaj.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci