Të fundit

Kolegu ia shpërndan numrin e telefonit, vajza përfundon në spital – i dyshuari arrestohet

Një vajzë në Prishtinë ka raportuar në polici se kolegu i saj i punës ia ka shpërndarë numrin e telefonit tek disa persona.

Rasti është denoncuar të hënën.

Personat të cilët e morën numrin nga kolegu i saj i punës, e shqetësuan viktimën me thirrje telefonike.

Kësisoj, ajo përfundoi në spital, tha Policia e Kosovës.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktima, për shkak të gjendjes së rënduar emocionale është dërguar për trajtim mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci