Të fundit

Burri rrah gruan në Shtërpcë, dërgohet jashtë vendit për trajtim psikiatrik

Policia e Kosovës ka raportuar se një grua është ankuar në polici në Shtërpcë, pasi burri i saj i cili është me probleme psikike, e ka sulmuar fizikisht.

Në raport thuhet se viktima dhe i dyshuari janë dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare, ku kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është dërguar për trajtim psikiatrik jashtë vendit, kurse lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci