Të fundit

Fushë Kosovë: Nënë e bijë rrahin një burrë dhe fëmijët e tij në oborrin e shkollës

Policia e Kosovës ka raportuar se të hënën, një person ka njoftuar policinë, pasi bashkë me fëmijët e tij është sulmuar fizikisht nga një grua dhe nëna e saj.

Në raport thuhet se i njëjti, pasi ka shkuar në oborrin e shkollës në Fushë Kosovë, e ka parë një grua duke i rrahur fëmijët e tij, dhe i njëjti është sulmuar nga e dyshuara dhe nëna e saj.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Dy palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci