Të fundit

Reperi Buta bëhet baba për herë të parë

Buta është një ndër reperët më të njohur në tregun muzikor.

Kohët e fundit reperi dha lajmin se ai dhe partnerja e tij ishin në pritje të një fëmije.

E tashmë si duket pritjes i paska ardhur fundi, pasi ai ka lajmëruar se sot ai është bërë baba për herë të parë.

Kujtojmë se Buta ka rreth pesë vite lidhje me partneren e tij, Fjolla. Para tre vitesh ata e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, ndërsa tani një anëtare e re i është shtuar familjes së tyre.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci