Të fundit

Lumbardhi i’u bën ftesë qytetarëve të Vitisë: Do të dal për kafe me Kaderin, ju pres në shesh

Lumbardh Salihu ishte fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova.

Pas daljes së tij Lumbardhi duket që po e shijon fitoren,por pa lënë pas as marrëdhënien e tij me Kaderin.

Marrëdhënie e cila u krijua brenda mureve të shtëpisë me të famshme në vend.

Lumbardhi dhe Kaderi kanë vendosur të falenderojnë mbështetësit e tyre në qytetin e Vitisë, ku është dhe origjina e Lumbardhit.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij Instagram ku njofton se do të dalë për kafe me Kaderin në qytet, ku dhe fton të gjithë që të jenë të pranishëm.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci