Të fundit

Një vit nga lansimi i platformës Superpuna, Murati flet për suksesin e kësaj platforme

Ministri i Financave Hekuran Murati, në një vjetorin e lansimit të platformës Superpuna, është shprehur se pas suksesit të treguar, janë zgjëruar grupmoshat të cilat do të përfshihen në këtë platformë.

“Sot 1 vit patëm lansuar platformën Superpuna.  Si rezultat i suksesit të treguar, kemi zgjeruar grupmoshat për të përfshirë të rinjtë e të rejat 18-29 vjeç. Punë dhe drejtësi!”, ka shkruar Murati në Facebook.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci