Të fundit

Moment gazmor në shtëpinë e BBVA, Sara bisedon me Gazin, atë e zë gjumi/ VIDEO

Një moment gazmor ka ndodhur në shtëpinë e BBVA me dy konkurentët e këtij edicioni, bëhet fjalë për Gazin dhe Sarën.

Ajo po i fliste për një debat me Artën dhe po përpiqej të shpjegonte si kishte ndodhur situata. Mesa duket Gazi kishte pasur nevojë për pak gjumë, dhe ndërkohë që Sara fliste, atij iu mbyllën sytë dhe e zuri gjumi për disa sekonda.

Ndërkohë Sara vijoi bisedën: Nuk kam nevojë të bëj thashetheme, thjesht i thashë Artës të rishikojë këtë gjënë që po bën, sepse edhe ti e ke bërë por s’ma ke bërë mua me tendencë për marketing të keq, ku di unë se ça më tha. Shikoje se ndoshta as ai nuk t’a ka bërë me tendencë, kaq ishte thelbi i asaj që po luftoja unë.

Gazi i përgjumur shprehet: Ndoshta është tjetër gjë.  Menjëherë pas kësaj fjalie ai mbyll sytë dhe fle.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci