Të fundit

Lumbardhi dhe Kaderi priten nga shumë fansa në Viti

Lumbardhi dhe Kaderi janë çifti i vetëm që dolën nga ky edicion i Big Brother Vip Kosova.

Gjatë finales së madhe fitues u shpall Lumbardhi.

Ai për të falenderuar fansat e tij, kishte paralajmëruar se do të dilte ditën e sotme në sheshin e qytetit të Vitisë bashkë me Kaderin.

E si duket çifti ka dalë, dhe nga videot dhe fotografitë e postuara, kanë qënë të shumtë në numër fansat që janë takuar me ta.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LumbardhSalihu (@lumbardhsalihu)

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci