Të fundit

Zarf i zi në shtëpinë e Big Brother Vip Albania

Vetëm pak më parë banorët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’ janë habitur, teksa pa kuptuar një zarf i zi ka mbërritur në shtëpi.

Pasi e shohin, me të bërtitura lajmërojnë edhe të tjerët nëpër shtëpi, por askush nuk e ka lejen për ta lexuar.

Teksa nuk e dinë se çfarë përmban zarfi të gjithë janë në ankth, por një gjë dihet se diçka kanë bërë dhe për këtë Vëllai i Madh ka marrë vendim, të cilin për ta zbuluar mesa duket duhet të presim spektaklin.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci