Të fundit

“Është një nga hipokritet më të mëdha”, Juli komenton sjelljen e Rozës

Në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Albania’ sot kanë mbizotëruar debatet dhe tensionet. Por ai mes Julit dhe Rozës është i hershëm.

Dy banorët i gjejmë gjithmonë duke diskutuar dhe mes tyre nuk mungojnë as gjykimet personale.

Pasditen e sotme teksa ishin duke qëndruar në ballkon, Juli komenton me banorët sjelljen e Rozës, ndërsa e cilëson si një nga hipokritet më të mëdha që ekzistojnë.

Në spektaklin e sotëm pritet të zbulohet zanafilla e një sërë debateve që kanë ndodhur gjatë javës në shtëpi.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci