Të fundit

Mourinho u la një mesazh të hidhur lamtumire lojtarëve të Romës në një unazë, beson se ata e tradhtuan

Jose Mourinho i dha lamtumirën Romës në një mënyrë të pazakontë pasi la një unazë në dollapin e tij që ia dhanë lojtarët pas fitimit të Ligës së Konferencës dhe tani është zbuluar se ka lënë edhe një mesazh me të.

Mourinho u shkarkua në janar pas një disfate të dhimbshme si mysafir ndaj Milanit, kur ishte 3:1 për kuqezinjtë dhe kështu i dha fund “mandatit” te klubi romak, i cili zgjati 30 muaj.

Il Messaggero shkruan se kur Mourinho u largua nga qendra stërvitore në Trigoria, ai la një unazë në dollapin e futbollistit Lorenzo Pellegrini dhe është unaza që skuadra i dha pas fitimit të kompeticionit të lartpërmendur.

Mesa duket ai është ndjerë i tradhtuar nga lojtarët, të cilët kanë mbështetur menjëherë zgjedhjen e trajnerit të ri Daniel De Rossi.

Mourinho e pasoi me një shënim të hidhur lamtumire ku shkruhej: “Kur të jeni burra, ma ktheni unazën”.

Roma ishte e nënta në Serie A në kohën e shkarkimit, por që nga ardhja e Daniele de Rossi, rezultatet janë përmirësuar dhe Vuçica ka fituar tre fitore radhazi.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci