Të fundit

Edona akuzon Lumbardhin për blerjen e fitores së Big Brother Vip Kosova

Finalistja dhe një nga banoret më të pëlqyera në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me intervistat e saj të para pas këtij rrugëtimi të gjatë.

E ftuar në “Hallakamë” në Klan Kosova ajo dha një deklaratë në lidhje me fitoren e Lumbardhit i cili mori në shtëpi çmimin e madh prej 144 mijë eurosh.

Ajo thotë se nuk beson në fitoren e tij duke aluduar se babai e kishte ndihmuar të fitojë.

“Unë e them të vërtetën. Besoj se Lumbardhi nuk e ka 100% këtë fitore nga publiku, ia ka blerë babai i tij”, tha ajo duke vazhduar, “Nëse edhe unë i kisha fut 50 mijë euro në vota, do e fitoja”.

Shihni më poshtë videon e plotë të deklaratës së saj.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci