Të fundit

Rama flet për shkarkimet e fundit dhe koalicionin me PDK-në: “Po gjejnë kime në vo”

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka folur lidhur me shkarkimet e fundit dhe se a do të ndikojë kjo në koalicionin me Partinë Demokratike të Kosovës.

Rama tha se këto vendime i ka marrë si shkak i rezultateve në terren.

Po ashtu ai tha se kjo nuk ka të bëjë asgjë me koalicionin me PDK-në.

“Pres rezultate nga te gjithë, edhe prandaj kam ardh deri te keto vendime, kjo nuk ka të bëjë asgjë me koalicione, mirëpo nëse e shoh qe pjesëtaret e koalicionit nuk kane ardhur qe 3 muaj ne asamble, edhe kur i pyes pse, te thojnë nuk na ke dërgu këtë listen të parve neve. Po gjejnë kime ne vo, vendimet qe i kam marre ditët e fundit jane te lidhura me rezultatet ne terren”, tha Rama në ATV.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci