Të fundit

“Dikush ka me shku në burg”, Rama flet për rënien e kulmit të ndërtesës së Komunës së Prishtinës

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka folur për tragjedinë e rënies së çatisë së Komunës së Re, si pasojë e së cilës u lënduar një 23 vjeç, por edhe për “aferën” Badovci.

Ai tha se ka kërkuar që hetimi për këtë çështje të shkojë deri në fund dhe të gjenden personat përgjegjës.

“Është një tragjedi që ka ndodhur aty ku edhe një vajzë 23 vjeçare ka pësuar dhe për fat ë mirë ka shpëtuar dhe tash është çdo ditë e më mirë. Është një moment shumë i keq për kryeqytetin, për komunën kur kulmi i vetë ndërtesës të re të komunës fluturon. Për këtë tragjedi tash e kemi policinë, është duke u marrë me hetimet edhe gjithsesi dikush ka me shku jo në shtëpi, por ndoshta edhe në burg”, tha Rama, për ATV.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci