Të fundit

Krijohet çifti i parë në BBVA, puthen në buzë Bardhi e Sara

Sonte Bardhi dhe Sara janë ftuar në dhomën e rrëfimeve.

Aty ndodhi edhe e papritura.

Dyshja më në fund kanë dhuruar puthjen e parë, duke u bërë edhe cifti i parë në BBVA3.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci