Të fundit

Arrestohet një person për tregti të armëve në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një pune operative, është arritur të identifikohet i dyshuari për “Eksport, import, furnizim, transportim dhe shitje të paautorizuar të armëve” në Pejë.

Në raportin 24 orësh thuhet se i njëjti dyshohet se ka tregtuar me armë, të cilat më herët i kishte marrë me leje.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci